Placenta Placo Ampułki 12x10ml, Kuracja przeciw wypadaniu włosów

  • Dodaj recenzję:
  • PLACENTA2
  • Producent: PLACENTA
  • Dostępność: Jest Jest  (9992 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 11,37 zł 13,99 zł

KURACJA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW
  KLIKNIJ!!!

Próbujesz wciąż nowych sposobów na porost włosów, ale szampony i toniki nie przyniosły dotąd spodziewanych efektów? Ampułki Placenta Placo to naprawdę skuteczna kuracja, która pobudza cebulki włosowe do wzrostu i dostarcza im niezbędnych składników, aby wyhodować mocną i zdrową czuprynę. Składnik, któremu zapewnia swoją nazwę oraz działanie polegające na stymulowaniu produkcji nowych komórek, czyli wyciąg z łożysk – może i budzi zdziwienie. Jednak wiemy bardzo dobrze, że kiedy zauważasz wzmożone wypadanie włosów, początki łysienia lub pasma stają się cienkie i kruche – sięgniesz po wypróbowany już przez wiele osób i skuteczny w trakcie jednej kompletnej kuracji sposób, aby zażegnać swoje problemy. 3-procentowy wyciąg z placenty wzbogacony został o inne składniki, o równie zbawiennym wpływie na włosy i skórę głowy: prowitaminę B5, pokrzywę i kolagen.

Rezultat

Kuracja działa zarówno u kobiet, jak u mężczyzn. Powstrzymuje wypadanie, stymuluje uśpione mieszki włosowe, pobudza włosy do wzrostu i wyraźnie je zagęszcza. Sprawia, że fryzura nabiera objętości, włosy są mocniejsze, grubsze i bardziej błyszczące, dzięki czemu wyglądasz młodziej i czujesz się o wiele pewniej pewniej.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieś zawartość ampułki na umyte i osuszone włosy, wmasuj w skórę głowy i pozostaw do całkowitego wchłonięcia. Zalecany czas trwania kuracji to 60 dni.